Հայաստանի Հանրապետության Սյունիքի մարզի Սիսիան համայնք ՀՀ Սյունիքի մարզ, ք. Սիսիան, (0283) 23330, sisiancity@sisian.am |
14 մարտի 2025 թվականի N 033-Ա |
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՍՅՈՒՆԻՔԻ ՄԱՐԶԻ ՍԻՍԻԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆ ՀԱՄԱՐՎՈՂ ԳՈՒՅՔԻ (ՀՈՂԱՄԱՍԵՐԻ, ՇԵՆՔԵՐԻ ԵՎ ՇԻՆՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ) ՕՏԱՐՄԱՆ 2025 ԹՎԱԿԱՆԻ ԾՐԱԳԻՐԸ ՀԱՍՏԱՏԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ |
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 18-րդ հոդվածի 1-ին մասի 21-րդ կետով և նկատի ունենալով համայնքի ղեկավարի առաջարկը.
Սիսիան համայնքի ավագանին որոշում է՝ 1. Հաստատել Հայաստանի Հանրապետության Սյունիքի մարզի Սիսիան համայնքի զարգացման ծրագրի բաղկացուցիչ մաս կազմող համայնքի սեփականություն համարվող գույքի /հողամասերի, շենքերի և շինությունների/ օտարման 2025 թվականի ծրագիրը՝ համաձայն հավելվածի: 2. Համայնքապետարանի աշխատակազմի քարտուղարին՝ ապահովել սույն որոշումից բխող գործառույթների իրականացումը:
3․ Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում պաշտոնական հրապարակմանը հաջորդող օրվանից։ |
Կողմ -11 ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ ՀՈՎՍԵՓ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ԴԱՎԻԹ ԱՂԱՋԱՆՅԱՆ ԱՇՈՏ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ԹԱՄՐԱԶՈՎԱ ԲԵԼԼԱ ԴԱՆԻԵԼՅԱՆ ՀՐԱՉՅԱ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ ԳԵՎՈՐԳ ՅԱԶՈՒԼՅԱՆ ՆԱԽՇՈՒՆ ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ ՏԻԳՐԱՆ ՀԱՄԲԱՐՁՈՒՄՅԱՆ ՏԻԳՐԱՆ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ | Դեմ -0 | Ձեռնպահ -1 ՍՈՒԼԵՅՄԱՆՅԱՆ ԱՐԱՅԻԿ |